Postcode 2771VZ betreft de straat Otweg in Alphen aan den Rijn, Nesse. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2771VZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2771VZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Jaidy'sAmsterdam is gevestigd op Otweg 126 te Boskoop en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Kokosnoot Media is gevestigd op Otweg 124 te Boskoop en is actief in de branche Productie van films (geen televisiefilms).
Het adres van deze woning uit 1960 is Otweg 140 te Boskoop. Het pand heeft een oppervlakte van 56m² en een perceeloppervlakte van 21041m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
De onderneming A. le Clercq is gevestigd op Otweg 130 te Boskoop en is actief in de branche Brede administratieve dienstverlening.
De onderneming GvL timmerwerken is gevestigd op Otweg 136 te Boskoop en is actief in de branche Bouwtimmeren.
De onderneming Jacqueline Verlaan was gevestigd op Otweg 144 te Boskoop en was actief in de branche Landschapsverzorging.
Gemeente Alphen aan den Rijn - aanvraag omgevingsvergunning: het plaatsen van een berging voor ee...
Gemeente Alphen aan den Rijn - aanvraag omgevingsvergunning: het vergroten van een bestaande woon...
De onderneming sjaak verbij architectuur is gevestigd op Otweg 106 te Boskoop en is actief in de branche Architecten.
In de nacht van zaterdag op zondag 30 juli 2017 om 02:11 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Otweg 100 te Boskoop....
Op 4 maart 2017 om 12:46 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Otweg 138 te Boskoop....
Op 26 januari 2017 om 14:02 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Otweg 128 te Boskoop....
Op 11 november 2016 om 14:26 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Otweg 138 te Boskoop....
Verleende omgevingsvergunning: het plaatsen van een schuur ( aan de overzijde ), V2016/190, Otwe...
De onderneming Henk Meeuwisse Klus & Timmerbedrijf is gevestigd op Otweg 116 te BOSKOOP en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nesse
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG