Postcode 2803LW betreft de straat Anna van Hensbeeksingel in Gouda, Boerhaavekwartier. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2803LW gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2803LW 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1973 is Anna van Hensbeeksingel 351 te Gouda. Het pand heeft een oppervlakte van 83m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Het adres van deze woning uit 1980 is Anna van Hensbeeksingel 397 te Gouda. Het pand heeft een oppervlakte van 140m² en een perceeloppervlakte van 211m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
Het adres van deze woning uit 1977 is Anna van Hensbeeksingel 353 te Gouda. Het pand heeft een oppervlakte van 182m² en een perceeloppervlakte van 389m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 675.000.
De onderneming Splashworks is gevestigd op Anna van Hensbeeksingel 375 te Gouda en is actief in de branche Public relationsbureaus.
De onderneming Trustily is gevestigd op Anna van Hensbeeksingel 369 te Gouda en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Meracol Merel is gevestigd op Anna van Hensbeeksingel 359 te Gouda en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Het adres van deze woning uit 1977 is Anna van Hensbeeksingel 333 te Gouda. Het pand heeft een oppervlakte van 79m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 299.500.
Het adres van deze woning uit 1977 is Anna van Hensbeeksingel 327 te Gouda. Het pand heeft een oppervlakte van 79m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 290.000.
De onderneming De Kaasheren is gevestigd op Anna van Hensbeeksingel 379 te Gouda en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1977 is Anna van Hensbeeksingel 349 te Gouda. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 335.000.
Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning Anna van Hensbeeksingel 369 in Gouda
Het adres van deze woning uit 1977 is Anna van Hensbeeksingel 325 te Gouda. Het pand heeft een oppervlakte van 80m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 282.500.
Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning Anna van Hensbeeksingel 399 in Gouda
Kennisgeving verlenging beslistermijn omgevingsvergunning Anna van Hensbeeksingel 399 in Gouda
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Boerhaavekwartier
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG