Postcode 2967GB betreft de straat Lekdijk in Molenwaard, Langerak-landelijk gebied. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2967GB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2967GB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1890 is Lekdijk 37A te Langerak. Het pand heeft een oppervlakte van 345m² en een perceeloppervlakte van 14100m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.195.000.
Op 29 maart 2025 om 09:49 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Lekdijk te Langerak....
De onderneming RS Renovation is gevestigd op Lekdijk 34 te Langerak en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Buro Biotoop is gevestigd op Lekdijk 28 te Langerak en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
Op 11 februari 2025 om 23:20 is de ambulancedienst uitgereden naar Lekdijk te Langerak....
Op 11 februari 2025 om 23:18 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Lekdijk te Langerak....
Op 11 februari 2025 om 23:19 is de ambulancedienst uitgereden naar Lekdijk te Langerak....
Op 3 januari 2025 om 04:14 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Lekdijk te Langerak....
Op 19 november 2024 om 11:51 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Lekdijk te Langerak....
Verleend - omgevingsvergunning, Lekdijk 37, Langerak, bouwen van een garage.
Gemeente - aanvr. beschikking behandelen - bouwen van een garage/berging - Lekdijk 37, Langerak
Op 9 mei 2024 om 08:20 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Lekdijk te Langerak....
De besloten vennootschap De Waard Ontwikkeling II B.V. was gevestigd op Lekdijk 44 te Langerak en was actief in de branche Projectontwikkeling.
Gemeente Molenlanden, ingetrokken aanvraag omgevingsvergunning Lekdijk 37, Langerak, zaaknummer O...
De onderneming Versluis Hoveniers is gevestigd op Lekdijk 32 te Langerak en is actief in de branche Landschapsverzorging.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Langerak-landelijk gebied
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG