Postcode 3039DV betreft de straat Vroesenlaan in Rotterdam, Blijdorp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3039DV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3039DV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1933 is Vroesenlaan 29C te Rotterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 78m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Op 19 september 2025 om 20:43 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Vroesenlaan te Rotterdam....
Het adres van deze woning uit 1933 is Vroesenlaan 30C te Rotterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 68m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 485.000.
De vereniging VvE Vroesenlaan 28 is gevestigd op Vroesenlaan 28A te Rotterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De onderneming SHEIN beauty is gevestigd op Vroesenlaan 28A te Rotterdam en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De onderneming Baba Ganouche is gevestigd op Vroesenlaan 31C te Rotterdam en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
Op 5 februari 2025 om 13:14 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Vroesenlaan te Rotterdam....
Op 28 januari 2025 om 03:04 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Vroesenlaan te Rotterdam....
In de nacht van vrijdag op zaterdag 13 juli 2024 om 03:09 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Vroesenlaan te Rotterdam....
Op 12 juli 2024 om 00:30 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Vroesenlaan te Rotterdam....
Op 17 december 2023 om 13:52 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Vroesenlaan te Rotterdam....
geweigerde omgevingsvergunning Vroesenlaan 31D
De onderneming Adinda Denneman is gevestigd op Vroesenlaan 32A 02 te Rotterdam en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
Besluit standplaatsen Vroesenpark
De onderneming B.W.D.R. is gevestigd op Vroesenlaan 30A te Rotterdam en is actief in de branche Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Blijdorp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG