Postcode 3039KC betreft de straat Van Aerssenlaan in Rotterdam, Blijdorp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3039KC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3039KC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1937 is Van Aerssenlaan 23 te Rotterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 174m² en een perceeloppervlakte van 162m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 975.000.
Op 14 juni 2023 om 16:16 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Aerssenlaan te Rotterdam....
Verleende omgevingsvergunning Van Aerssenlaan 26
Op 11 februari 2023 om 05:12 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Van Aerssenlaan te Rotterdam....
Op 31 januari 2023 om 08:37 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Aerssenlaan te Rotterdam....
Aangevraagde omgevingsvergunning Van Aerssenlaan 26
Aangevraagde omgevingsvergunning (kappen) Van Aerssenlaan 26 - OMV.22.12.00070
Op 18 november 2022 om 10:11 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Aerssenlaan te Rotterdam....
De stichting Stichting Bewoners Van Aerssenlaan en Cornelis Muschstraat is gevestigd op Van Aerssenlaan 24 te Rotterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1937 is Van Aerssenlaan 26 te Rotterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 179m² en een perceeloppervlakte van 445m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 975.000.
Op 1 september 2021 om 19:11 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Van Aerssenlaan te Rotterdam....
De onderneming Studio 83 is gevestigd op Van Aerssenlaan 23 te Rotterdam en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
Verleende vergunning voor het aanbrengen van een dam, Van Aerssenlaan in Rotterdam
Op 28 februari 2018 om 11:12 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Van Aerssenlaan te Rotterdam....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Blijdorp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG