Postcode 3201LE betreft de straat De Ritte in Nissewaard, De Hoek-1. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3201LE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3201LE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2021 is De Ritte 22 te Spijkenisse. Het pand heeft een oppervlakte van 153m² en een perceeloppervlakte van 107m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 585.000.
Op 26 maart 2025 om 13:37 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Ritte te Spijkenisse....
Het adres van deze woning uit 2021 is De Ritte 20 te Spijkenisse. Het pand heeft een oppervlakte van 165m² en een perceeloppervlakte van 124m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.500.
De besloten vennootschap StucVisie B.V. is gevestigd op De Ritte 24 te Spijkenisse en is actief in de branche Schilderen en glaszetten.
De besloten vennootschap Massir Holding B.V. is gevestigd op De Ritte 24 te Spijkenisse en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming Latin Harbour is gevestigd op De Ritte 34 te Spijkenisse en is actief in de branche Overige recreatie n.e.g.(geen jachthavens).
De onderneming Around the worlds is gevestigd op De Ritte 34 te Spijkenisse en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming KF Distribution & Logistics is gevestigd op De Ritte 20 te SPIJKENISSE en is actief in de branche Overige zakelijke dienstverlening n.e.g..
Op 3 maart 2025 om 15:08 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Ritte te Spijkenisse....
Op 5 oktober 2024 om 02:26 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Ritte te Spijkenisse....
Op 5 oktober 2024 om 02:07 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Ritte te Spijkenisse....
Op 25 september 2024 om 10:05 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Ritte te Spijkenisse....
Op 6 juni 2024 om 18:47 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Ritte te Spijkenisse....
De onderneming Barbiereunice is gevestigd op De Ritte 36 te SPIJKENISSE en is actief in de branche Haarverzorging.
Op 26 maart 2024 om 12:47 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Ritte te Spijkenisse....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Hoek-1
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG