Postcode 3411BL betreft de straat Europasingel in Lopik, Lopik-Dorp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3411BL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3411BL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming nes schoonmaakbedrijf is gevestigd op Europasingel 4 te Lopik en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De vereniging V.v.E. Villa Loepwick te Lopik is gevestigd op Europasingel 1B te Lopik en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1968 is Europasingel 5 te Lopik. Het pand heeft een oppervlakte van 102m² en een perceeloppervlakte van 167m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.
Het adres van deze woning uit 2015 is Europasingel 1B te Lopik. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 415.000.
De onderneming D98 Boekhouding is gevestigd op Europasingel 15 te Lopik en is actief in de branche Boekhoudkantoren.
Het adres van deze woning uit 1968 is Europasingel 4 te Lopik. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en een perceeloppervlakte van 166m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 298.000.
Buiten behandeling gestelde aanvraag voor een uitbouw van de achterzijde van de woning aan Europa...
Aanvraag voor een verklaring vergunningsvrij voor een uitbouw aan de achterzijde van de woning aa...
Het adres van deze woning uit 1970 is Europasingel 15 te Lopik. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en een perceeloppervlakte van 161m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Het adres van deze woning uit 2015 is Europasingel 1A te Lopik. Het pand heeft een oppervlakte van 80m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 299.000.
Omgevingsvergunning verleend - Europasingel 8 te Lopik
Omgevingsvergunning aanvraag - Europasingel 8 te Lopik
Omgevingsvergunning aanvraag - Europasingel 14 te Lopik
De onderneming M.M. Begeleiding en Ondersteuning is gevestigd op Europasingel 1A te Lopik en is actief in de branche Ambulante jeugdzorg.
Op 9 april 2018 om 15:43 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Europasingel 1 te Lopik....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lopik-Dorp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG