Postcode 3411GS betreft de straat Jan Steenlaan in Lopik, Lopik-Dorp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3411GS gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3411GS 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 13 september 2025 om 11:04 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Jan Steenlaan te Lopik....
De onderneming MTJ werken is gevestigd op Jan Steenlaan 8 te Lopik en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1992 is Jan Steenlaan 8 te Lopik. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 335m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
Op 6 september 2016 om 21:55 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Jan Steenlaan 3 te Lopik....
Op 8 augustus 2016 om 21:09 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Jan Steenlaan 6 te Lopik....
De onderneming BM Verkeersopleidingen is gevestigd op Jan Steenlaan 9 te Lopik en is actief in de branche Auto- en motorrijscholen.
De onderneming Charles van den Akker is gevestigd op Jan Steenlaan 5 te Lopik en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lopik-Dorp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG