Postcode 3411JA betreft de straat Lopikerweg oost in Lopik, Lopik-Dorp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3411JA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3411JA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Create More Talks is gevestigd op Lopikerweg oost 19 te Lopik.
Op 27 november 2025 om 07:17 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Lopikerweg oost te Lopik....
Op 27 november 2025 om 07:16 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Lopikerweg oost te Lopik....
Het adres van deze woning uit 1863 is Lopikerweg oost 29A te Lopik. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 10m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 699.000.
Buiten behandeling aanvraag omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor het aanleggen van e...
De besloten vennootschap Rolf Borst Holding B.V. is gevestigd op Lopikerweg Oost 17A te Lopik en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Ruud Borst Transport B.V. is gevestigd op Lopikerweg Oost 17A te Lopik en is actief in de branche Goederenvervoer over de weg (geen verhuizingen).
De besloten vennootschap Ruud Borst Vastgoed B.V. is gevestigd op Lopikerweg Oost 17A te Lopik en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De besloten vennootschap H. Schouten Beheer B.V. is gevestigd op Lopikerweg Oost 17 te Lopik en is actief in de branche Financiële holdings.
De maatschap Maatschap J. Schouten en G. Schouten- Gijsen is gevestigd op Lopikerweg Oost 25 te Lopik en is actief in de branche Vervaardiging van kleding van leer.
De besloten vennootschap H.A. Bijman Holding B.V. is gevestigd op Lopikerweg oost 1 te Lopik en is actief in de branche Financiële holdings.
Buiten behandeling aanvraag omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor het vervangen besch...
Nieuwe aanvraag omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor het vervangen van een beschadig...
Verleende omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor het dempen en graven van tertiaire wa...
Nieuwe aanvraag voor een omgevingsvergunning wateractiviteit voor het dempen en graven van een wa...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lopik-Dorp
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG