Postcode 3446JX betreft de straat Lomondmeer in Woerden, Waterrijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3446JX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3446JX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Systemstate B.V. is gevestigd op Lomondmeer 10 te Woerden en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
De besloten vennootschap KraSys Holding B.V. is gevestigd op Lomondmeer 10 te Woerden en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap MinderCO2 B.V. is gevestigd op Lomondmeer 19 te Woerden en is actief in de branche Vervaardiging van overige machines, apparaten en werktuigen voor specifieke doeleinden n.e.g..
De onderneming Energieco?peratie Woerden U.A. is gevestigd op Lomondmeer 21 te Woerden en is actief in de branche Productie van elektriciteit door zonnecellen, warmtepompen en waterkracht.
De onderneming JME Communicatie is gevestigd op Lomondmeer 9 te Woerden en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
Het adres van deze woning uit 2019 is Lomondmeer 20 te Woerden. Het pand heeft een oppervlakte van 160m² en een perceeloppervlakte van 395m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.195.000.
De onderneming Helpende Haan is gevestigd op Lomondmeer 19 te Woerden en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming Voltaire Bags is gevestigd op Lomondmeer 6 te Woerden en is actief in de branche Eventcatering.
De besloten vennootschap 2 Fashion B.V. is gevestigd op Lomondmeer 14 te Woerden en is actief in de branche Winkels in dameskleding.
De besloten vennootschap 2 Fashion Holding B.V. is gevestigd op Lomondmeer 14 te Woerden en is actief in de branche Financiële holdings.
Op 1 juni 2022 om 06:17 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Lomondmeer te Woerden....
De besloten vennootschap Bouwwater B.V. was gevestigd op Lomondmeer 19 te Woerden en was actief in de branche Projectontwikkeling.
De onderneming Readyk was gevestigd op Lomondmeer 25 te Woerden en was actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
het bouwen van een vrijstaande woning
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Waterrijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG