Postcode 3448ZN betreft de straat Theeroosweide in Woerden, Molenvliet-West. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3448ZN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3448ZN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1993 is Theeroosweide 19 te Woerden. Het pand heeft een oppervlakte van 162m² en een perceeloppervlakte van 399m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 895.000.
Het adres van deze woning uit 1993 is Theeroosweide 49 te Woerden. Het pand heeft een oppervlakte van 253m² en een perceeloppervlakte van 443m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 7 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.350.000.
Het adres van deze woning uit 1994 is Theeroosweide 51 te Woerden. Het pand heeft een oppervlakte van 175m² en een perceeloppervlakte van 517m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 925.000.
De onderneming Renske Postuma - van Leeuwen is gevestigd op Theeroosweide 35 te Woerden en is actief in de branche Universitair hoger onderwijs.
het plaatsen van een dakopbouw
het uitbreiden van een dakkapel
De onderneming R. v/d Boogaard Dienstverlening is gevestigd op Theeroosweide 27 te Woerden en is actief in de branche Dienstverlening voor het fokken en houden van dieren.
De onderneming SLC Consultancy is gevestigd op Theeroosweide 13 te Woerden en is actief in de branche Biotechnologisch speur- en ontwikkelingswerk op het gebied van medische producten en farmaceutische.
De onderneming XLReporting Software B.V. is gevestigd op Theeroosweide 49 te Woerden en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Op 20 oktober 2016 om 20:29 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Theeroosweide 43 te Woerden....
Op 2 januari 2016 om 23:04 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Theeroosweide 51 te Woerden....
Aanvraag omgevingsvergunning – Theeroosweide 37 Woerden
Op 25 december 2014 om 11:28 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Theeroosweide 27 te Woerden....
Op 30 oktober 2014 om 18:36 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Theeroosweide 15 te Woerden....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Molenvliet-West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG