Postcode 3451BM betreft de straat Den Hamstraat in Utrecht, Vleuten. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3451BM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3451BM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Dit bedrijfspand op het adres Wetering 8 te Vleuten is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2003 met energielabel A+. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 96 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
De besloten vennootschap Leander Healthcare B.V. is gevestigd op Wetering 10 te Vleuten en is actief in de branche Groothandel in farmaceutische producten.
De onderneming Pilar endoscopie verpleegkundige is gevestigd op Den Hamstraat 1 te Vleuten en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
Dit bedrijfspand op het adres Wetering 10 te Vleuten is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2003 met energielabel A+. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 96 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Het adres van deze woning uit 1861 is Den Hamstraat 1 te Vleuten. Het pand heeft een oppervlakte van 72m² en een perceeloppervlakte van 80m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.000.
De besloten vennootschap Planbizz B.V. is gevestigd op Wetering 2 te Vleuten en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
De onderneming Planbizz is gevestigd op Wetering 2 te Vleuten en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
De onderneming Floni Care was gevestigd op Den Hamstraat 3A te Vleuten en was actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
De onderneming JvD HR Advies is gevestigd op Den Hamstraat 19 te Vleuten en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming SCA van Doremalen is gevestigd op Den Hamstraat 19 te Vleuten en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming JvDD Diensten is gevestigd op Den Hamstraat 19 te Vleuten en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De besloten vennootschap Phares Consultancy B.V. is gevestigd op Den Hamstraat 17 te Vleuten en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Op 24 juli 2018 om 08:50 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Den Hamstraat 8 te Vleuten....
Op 13 juli 2018 om 10:16 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Den Hamstraat 8 te Vleuten....
Op 12 juli 2017 om 10:05 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Wetering 8 te Vleuten....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vleuten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG