Postcode 3451BR betreft de straat Utenhamstraat in Utrecht, Vleuten. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3451BR gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3451BR 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1960 is Utenhamstraat 5 te Vleuten. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 145m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 600.000.
Het adres van deze woning uit 1960 is Utenhamstraat 7 te Vleuten. Het pand heeft een oppervlakte van 129m² en een perceeloppervlakte van 214m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 600.000.
Het adres van deze woning uit 1963 is Utenhamstraat 12 te Vleuten. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en een perceeloppervlakte van 141m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
Het adres van deze woning uit 1960 is Utenhamstraat 3 te Vleuten. Het pand heeft een oppervlakte van 119m² en een perceeloppervlakte van 149m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 545.000.
De onderneming Rik van der Gun Transport is gevestigd op Utenhamstraat 10 te Vleuten en is actief in de branche Goederenvervoer over de weg (geen verhuizingen).
Aanvraag omgevingsvergunning, het bouwen van een dakkapel aan de voorkant van de woning, Utenhams...
Aanvraag omgevingsvergunning, het bouwen van een bijkeuken achter de woning en het vergroten van ...
Aanvraag omgevingsvergunning, het bouwen van een dakkapel op het voordakvlak, Utenhamstraat 14 te...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het aanleggen van een inrit / uitweg voor het parkeren in de vo...
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning, het aanleggen van een inrit / uitweg voor het parke...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het bouwen van een aanbouw aan de zijgevel, Utenhamstraat 1 te ...
Aanvraag omgevingsvergunning, het bouwen van een aanbouw aan de zijgevel, Utenhamstraat 1 te Vleu...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het plaatsen van een dakkapel op het voordakvlak van een woning...
Aanvraag omgevingsvergunning, het plaatsen van een dakkapel op het voordakvlak van een woning, Ut...
De onderneming Hesselhouse is gevestigd op Utenhamstraat 1 te Vleuten en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vleuten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG