Postcode 3511KA betreft de straat 2e Buurkerksteeg in Utrecht, Lange Elisabethstraat, Mariaplaats en omgeving. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3511KA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3511KA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 8 april 2025 is het faillissement uitgesproken van Legacy B.V.. Het insolventienummer is F.16/25/174. Legacy B.V. is gevestigd in Amsterdam.
Het adres van deze woning uit 1450 is Donkerstraat 2C te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 24m² en heeft 1 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.000.
De vennootschap onder firma Tortelen is gevestigd op 2e Buurkerksteeg 7 te Utrecht en is actief in de branche Overige recreatie n.e.g.(geen jachthavens).
De onderneming Zepig is gevestigd op Donkerstraat 26Geen te Utrecht en is actief in de branche Winkels in drogisterij-artikelen.
De onderneming Tortelen is gevestigd op 2e Buurkerksteeg 7 te Utrecht en is actief in de branche Overige recreatie n.e.g.(geen jachthavens).
De besloten vennootschap LdL Holding B.V. is gevestigd op 2e Buurkerksteeg 3 te Utrecht en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Dit bedrijfspand op het adres Donkerstraat 26 te Utrecht is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw met energielabel E. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 69 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Donkerstraat 8 te Utrecht is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 100 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Het adres van deze woning uit 1450 is Donkerstraat 2 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 39m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 319.000.
Het adres van deze woning uit 1450 is Donkerstraat 12 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 73m² en een perceeloppervlakte van 24m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
De onderneming Menno Bakker HR Consultancy is gevestigd op Donkerstraat 12 te Utrecht en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het adres van deze woning uit 1900 is Donkerstraat 20 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 65m² en een perceeloppervlakte van 24m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 445.000.
De besloten vennootschap ANGRY CHICKEN B.V. is gevestigd op Donkerstraat 8 te Utrecht en is actief in de branche Winkels in schoenen.
Het adres van deze woning is Donkerstraat 26bis te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.000.
In de nacht van vrijdag op zaterdag 11 juni 2022 om 01:31 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar 2e Buurkerksteeg te Utrecht....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lange Elisabethstraat, Mariaplaats en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG