Postcode 3511RW betreft de straat Nieuwekade in Utrecht, Wijk C. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3511RW gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3511RW 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Dit bedrijfspand op het adres Nieuwekade 201 te Utrecht is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1850. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder te openen ramen, toilet en pantry. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 225 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
De onderneming E.D.A. Services is gevestigd op Nieuwekade 259 te Utrecht en is actief in de branche Bemiddeling bij handel, huur of verhuur van onroerend goed.
De onderneming OPBLOEIEN is gevestigd op Nieuwekade 229 te Utrecht en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De stichting Stichting Opera Tralala is gevestigd op Nieuwekade 247 te Utrecht en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
Gemeente Utrecht - Intrekken C20 met OB NA 90 m en vaststellen C20 met OB Na 200 m - Nieuwekade ...
Gemeente Utrecht - Intrekken en vaststellen C7 - Oudegracht thv huisnrs. 3 en 104; Pauwstraat thv...
Gemeente Utrecht - opzegging - Nieuwekade 123
Het adres van deze woning uit 1982 is Nieuwekade 271 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 90m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 485.000.
Gemeente Utrecht - Intrekken en vaststellen C7 en C7 met OB "Na 40 m" en "Na 90 m" - Oudegracht t...
Gemeente Utrecht - Vaststellen C7, C7 met OB Na 40 m, C7 met OB Na 90 m - Oudegracht, Pauwstraat,...
Utrecht - Intrekken - Nieuwekade 241
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning, het maken van een hellingbaan bij een kantoor, St.-...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het plaatsen van een nieuwe schuifpui, St.-Jacobsstraat 400 te ...
Aanvraag omgevingsvergunning, het maken van een hellingbaan bij een kantoor, St.-Jacobsstraat 400...
Aanvraag omgevingsvergunning, het plaatsen van een nieuwe schuifpui, St.-Jacobsstraat 400 te Utre...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wijk C
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG