Postcode 3512ET betreft de straat Muntstraat in Utrecht, Nobelstraat en omgeving. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3512ET gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3512ET 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Happy UX B.V. is gevestigd op Muntstraat 1 te Utrecht en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De onderneming Verticons is gevestigd op Muntstraat 5 te Utrecht en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De besloten vennootschap Huize Gregorius B.V. is gevestigd op Muntstraat 5 te Utrecht en is actief in de branche Handel in eigen onroerend goed.
De besloten vennootschap JEP Vastgoed B.V. is gevestigd op Muntstraat 5 te Utrecht en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De besloten vennootschap JEP Projecten I B.V. is gevestigd op Muntstraat 5 te Utrecht en is actief in de branche Handel in eigen onroerend goed.
De besloten vennootschap JEP Projecten II B.V. is gevestigd op Muntstraat 5 te Utrecht en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De besloten vennootschap Jan Jonkers Holding B.V. is gevestigd op Muntstraat 5 te Utrecht en is actief in de branche Financiële holdings.
Dit bedrijfspand op het adres Muntstraat 3 te Utrecht is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1650. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder mechanische ventilatie, te openen ramen, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 1.318 m² (in units vanaf 250 m²) en bestaat uit 3 bouwlagen.
Het adres van deze woning uit 1450 is Muntstraat 1 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 202m² en een perceeloppervlakte van 120m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 885.000.
Afgehandelde omgevingsvergunning, het wijzigen van kozijnen, het aanbrengen van isolerende beglaz...
Aanvraag omgevingsvergunning, het wijzigen van kozijnen, het aanbrengen van isolerende beglazing ...
De onderneming Benjamin Nassler Consulting is gevestigd op Muntstraat 9 te Utrecht en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Aanvraag omgevingsvergunning, het verbouwen van een monumentaal pand, Muntstraat 7 te Utrecht, HZ...
De onderneming Janina Nassler is gevestigd op Muntstraat 9 te Utrecht en is actief in de branche Public relationsbureaus.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nobelstraat en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG