Postcode 3512GM betreft de straat Korte Jansstraat in Utrecht, Domplein, Neude, Janskerkhof. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3512GM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3512GM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1907 is Korte Jansstraat 3C te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 114m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 649.000.
De besloten vennootschap Constant Hospitality B.V. is gevestigd op Korte Jansstraat 23 te Utrecht en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming The Address Kledingreparatie is gevestigd op Korte Jansstraat 21 te Utrecht en is actief in de branche Reparatie van overige consumentenartikelen.
Milieumelding, Korte Jansstraat 5 te UTRECHT, HZ_MM-22-43872
Afgehandelde horecavergunning, Restaurant Sevilla Utrecht BV overname met terras, Korte Jansstra...
De onderneming AlleenFred is gevestigd op Korte Jansstraat 21 te Utrecht en is actief in de branche Eventcatering.
Aanvraag horecavergunning, Korte Jansstraat 5 Utrecht, HZ_DH-22-30540
Afgehandelde omgevingsvergunning, het vervangen van de kozijnen en het aanpassen van de erker, K...
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning, het vervangen van de kozijnen, het aanpassen van d...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het gebruiken van het pand voor horeca D1, Korte Jansstraat 5 t...
Aanvraag omgevingsvergunning, het vervangen van de kozijnen, Korte Jansstraat 21 te Utrecht, HZ_W...
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning, het gebruiken van het pand voor horeca D1, Korte Ja...
De besloten vennootschap Sevilla Utrecht B.V. is gevestigd op Korte Jansstraat 5 te Utrecht en is actief in de branche Restaurants.
Aanvraag omgevingsvergunning, het gebruiken van het pand voor horeca D1, Korte Jansstraat 5 te Ut...
Afgehandelde vergunning tijdelijke terrasuitbreiding, individuele uitbreiding Lunchroom Karaf, Ko...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Domplein, Neude, Janskerkhof
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG