Postcode 3515XD betreft de straat Jacob van der Borchstraat in Utrecht, Tuinwijk-West. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3515XD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3515XD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging VvE Geb. van der Borchstraat 10 en 10 bis is gevestigd op Jacob van der Borchstraat 10BS te Utrecht en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De onderneming Wildgroei & Rewilding is gevestigd op Jacob van der Borchstraat 4BS te Utrecht en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
De vereniging VVE gebouw Jacob van den Borchtraat 12/ 12b is gevestigd op Jacob van der Borchstraat 12 te Utrecht en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De besloten vennootschap Kienstra Beheer B.V. is gevestigd op Jacob van der Borchstraat 14 te Utrecht en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 1931 is Jacob van der Borchstraat 10BS te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
Het adres van deze woning uit 1931 is Jacob van der Borchstraat 12BS te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
De onderneming Marcel Hooft van Huysduynen is gevestigd op Jacob van der Borchstr 6 te Utrecht en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
Het adres van deze woning uit 1931 is Jacob van der Borchstraat 2BIS te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 106m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 645.000.
De onderneming Mappas ventures is gevestigd op Jacob van der Borchstr 2BS te Utrecht en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning, het bouwen (legaliseren) van een dakterras op de aa...
Het adres van deze woning uit 1931 is Jacob van der Borchstraat 12 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 68m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 410.000.
Het adres van deze woning uit 1932 is Jacob van der Borchstraat 16bis te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 97m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Afgehandelde omgevingsvergunning, het legaliseren van een dakterras op de aanbouw aan de achterka...
Het adres van deze woning uit 1931 is Jacob van der Borchstraat 10BIS te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 535.000.
Aanvraag omgevingsvergunning, het legaliseren van een dakterras op de aanbouw aan de achterkant v...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Tuinwijk-West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG