Postcode 3531PC betreft de straat Sumatrastraat in Utrecht, Lombok-Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3531PC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3531PC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming NOUKcreates is gevestigd op Sumatrastraat 6BS te Utrecht en is actief in de branche Sport- en recreatieonderwijs.
De onderneming Anaya Massage is gevestigd op Sumatrastraat 14 te Utrecht en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
Het adres van deze woning uit 1918 is Sumatrastraat 6 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 60m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
De onderneming Violet Catherina is gevestigd op Sumatrastraat 2 te Utrecht en is actief in de branche Maatschappelijk werk.
De onderneming NurseJACKIE is gevestigd op Sumatrastraat 14 te Utrecht en is actief in de branche Thuiszorg.
De onderneming Al Dubai is gevestigd op Sumatrastraat 14bis te Utrecht en is actief in de branche Uitzendbureaus.
Het adres van deze woning uit 1910 is Sumatrastraat 4 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 51m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.000.
De vereniging Vereniging van Eigenaars Sumatrastraat 12 en 12a in Utrecht is gevestigd op Sumatrastraat 12 te Utrecht en is actief in de branche Overige ideële organisaties n.e.g..
Besluit op aanvraag vergunning voor het kadastraal splitsen van een gebouw in meerdere appartemen...
Aanvraag vergunning voor het kadastraal splitsen van een gebouw in meerdere appartementsrechten, ...
Besluit op aanvraag vergunning voor het verbouwen van een woonruimte tot twee of meer woonruimten...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het bouwkundig splitsen van een woning en het maken van een dak...
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning, het bouwkundig splitsen van een woning en het maken...
Aanvraag omgevingsvergunning, het bouwkundig splitsen van een woning en het maken van een dakterr...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lombok-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG