Postcode 3551GC betreft de straat Egelantierstraat in Utrecht, 2e Daalsebuurt en omgeving. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3551GC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3551GC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1910 is Egelantierstraat 22 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 82m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
Het adres van deze woning uit 1930 is Egelantierstraat 2 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 143m² en een perceeloppervlakte van 73m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 699.500.
De onderneming Carmen Paalman is gevestigd op Egelantierstraat 8 te Utrecht en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning, het legaliseren van een dakkapel aan de voorzijde v...
Het adres van deze woning uit 1906 is Egelantierstraat 24B te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 33m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Afgehandelde omgevingsvergunning, het bouwen van een dakkapel op het voordakvlak van een woning, ...
De onderneming Keep It One Hundred is gevestigd op Egelantierstraat 30BS te Utrecht en is actief in de branche Public relationsbureaus.
Afgehandelde omgevingsvergunning, het bouwen van een dakkapel aan de voorzijde van een woning, Eg...
De onderneming Optimyz IT is gevestigd op Egelantierstraat 16 te Utrecht en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Afgehandelde omgevingsvergunning, het realiseren van een dakterras op een onzelfstandige bovenwon...
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning, het bouwen van een dakterras op een onzelfstandige ...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het bouwen van een dakkapel aan de voorkant van een woning, Ege...
Aanvraag omgevingsvergunning, het bouwen van een dakkapel aan de voorkant van een woning, Egelant...
Aanvraag omgevingsvergunning, het bouwen van een dakterras op een onzelfstandige bovenwoning, Ege...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde van een woning, ...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor 2e Daalsebuurt en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG