Postcode 3552VB betreft de straat Meloenstraat in Utrecht, Ondiep. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3552VB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3552VB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Beisee is gevestigd op Meloenstraat 2 te Utrecht.
Het adres van deze woning is Meloenstraat 28 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 91m² en een perceeloppervlakte van 97m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
De vennootschap onder firma Werktuigbrouwers is gevestigd op Meloenstraat 24 te Utrecht en is actief in de branche Groothandel in dranken (geen zuivel).
Het adres van deze woning uit 1949 is Meloenstraat 32 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 89m² en een perceeloppervlakte van 97m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 485.000.
Het adres van deze woning is Meloenstraat 24 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 82m² en een perceeloppervlakte van 111m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Het adres van deze woning is Meloenstraat 6 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en een perceeloppervlakte van 100m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.000.
Het adres van deze woning uit 1949 is Meloenstraat 44 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 100m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 509.000.
De onderneming DLS Installatie is gevestigd op Meloenstraat 16 te Utrecht en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1965 is Meloenstraat 2A te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 72m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Het adres van deze woning uit 1949 is Meloenstraat 20 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 98m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Afgehandelde omgevingsvergunning, het verbouwen van een bedrijfsruimte op de begane grond naar ee...
Afgehandelde omgevingsvergunning, het bouwen van een dakkapel aan de voorkant van de woning, Melo...
Het adres van deze woning uit 1949 is Meloenstraat 4 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 97m² en een perceeloppervlakte van 103m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 469.000.
Aanvraag omgevingsvergunning, het bouwen van een dakkapel aan de voorkant van de woning, Meloenst...
Gemeente Utrecht - vaststellen - Meloenstraat 2
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ondiep
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG