Postcode 3553HE betreft de straat Sweder van Zuylenweg in Utrecht, Elinkwijk en omgeving. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3553HE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3553HE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Donna van Driel is gevestigd op Sweder van Zuylenweg 6 te Utrecht en is actief in de branche Eventcatering.
De vereniging Woonvereniging Sweder van Zuylenweg 6 en Sint Willibrordusstraat 2 is gevestigd op Sweder van Zuylenweg 6 te Utrecht en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1926 is Sweder van Zuylenweg 6 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 15m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 139.500.
De onderneming Atelier Stan Molenaar is gevestigd op Sweder van Zuylenweg 4BS te Utrecht en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
De onderneming Ydofix is gevestigd op Sweder van Zuylenweg 6 te Utrecht en is actief in de branche Goederenvervoer over de weg (geen verhuizingen).
De onderneming Maxine de Jongh is gevestigd op Sweder van Zuylenweg 2BS te Utrecht en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Elinkwijk en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG