Postcode 3554GJ betreft de straat Prinses Margrietstraat in Utrecht, Schaakbuurt en omgeving. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3554GJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3554GJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1936 is Prinses Margrietstraat 136 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 147m² en een perceeloppervlakte van 146m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 798.000.
Het adres van deze woning uit 1946 is Prinses Margrietstraat 98 te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 66m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.000.
De onderneming Studio Kare is gevestigd op Prinses Margrietstraat 100 te Utrecht en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming Studio Daheim is gevestigd op Prinses Margrietstraat 106 te Utrecht en is actief in de branche Productie van televisieprogramma’s.
De besloten vennootschap Kinderparadijs Jansen & Jansen B.V. is gevestigd op Prinses Margrietstraat 124 te Utrecht en is actief in de branche Kinderopvang en peuterspeelzaalwerk.
Aanvraag omgevingsvergunning, het maken van een constructieve doorbraak in de woning, Prinses Mar...
Het adres van deze woning uit 1946 is Prinses Margrietstraat 94B te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 319.000.
Het adres van deze woning uit 1951 is Prinses Margrietstraat 104Bis te Utrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 80m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 344.500.
Afgehandelde omgevingsvergunning, het plaatsen van zonnepanelen op het platte dak van de Opstandi...
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning, het plaatsen van zonnepanelen op het platte dak van...
Aanvraag omgevingsvergunning, het plaatsen van zonnepanelen op het platte dak van de Opstandingsk...
Aanvraag omgevingsvergunning, het maken van een doorbraak in een dragende wand, Prinses Margriets...
De onderneming Kerk van de Nazarener Utrecht, Huis van Licht is gevestigd op Prinses Margrietstraat 126 te Utrecht en is actief in de branche Religieuze organisaties.
Afgehandelde omgevingsvergunning, het uitbreiden van een basisschool en het kappen van drie bomen...
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning, het uitbreiden van een basisschool en het kappen va...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schaakbuurt en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG