Postcode 3582TZ betreft de straat Tamboersdijk in Utrecht, L. Napoleonplantsoen en omgeving. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3582TZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3582TZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De politie in Utrecht heeft woensdagavond op de Tamboersdijk een waarschuwingsschot gelost, omdat er een man met een vuurwapen leek te lopen.
De politie heeft woensdagavond een waarschuwingsschot gelost nabij de Koningsweg in Utrecht omdat een man met een vuurwapen leek rond te lopen.
UTRECHT - De politie in Utrecht heeft woensdagavond op de Tamboersdijk een waarschuwingsschot gelost, omdat er een man met een vuurwapen leek te lopen. Na de aanhouding bleek het om een nepwapen te gaan.
UTRECHT - De politie in Utrecht heeft woensdagavond op de Tamboersdijk een waarschuwingsschot gelost, omdat er een man met een vuurwapen leek te lopen.
Op de Koningsweg Thv de Tamboersdijk heeft de politie aan het eind van de middag een man met een vuurwapen gelijkend voorwerp aan gehouden.
Gemeente Utrecht - Vaststellen; parkeergelegenheid bestemd voor opladen elect.vrtg (E4) met OB"op...
24 december 2020
Er zijn nog meer bekendmakingen gevonden. Ga naar jouw gemeente of buurt om alle bekendmakingen te bekijken.
Mogelijk gaat het hierbij om een geldoverdracht. #DerkWiersum.
In Utrecht heeft de politie woensdag onderzoek gedaan in het onderzoek naar de moord op advocaat Derk Wiersum. De reden is dat de politie denkt dat de uitvoerders van de moord handlangers naar een plek in Utrecht hebben gestuurd voor een ontmoeting. Misschien werd er geld overgedragen. Aldus het Algemeen Dagblad.
De politie heeft het vermoeden dat de moordenaars na de liquidatie van Derk Wiersum enkele handlangers naar een plek in Utrecht hebben gestuurd om daar personen te ontmoeten.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor L. Napoleonplantsoen en omgeving
Instellen
XS SM MD LG
© 2012 - 2021 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement