Postcode 3705EN betreft de straat Dijnselweg in Zeist, Dijnselburg. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3705EN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3705EN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Joosten HR is gevestigd op Dijnselweg 98 te Zeist en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming Damly is gevestigd op Dijnselweg 96 te Zeist en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap Menta Holding B.V. is gevestigd op Dijnselweg 98 te Zeist en is actief in de branche Financiële holdings.
Gemeente Zeist ingekomen aanvraag voor een omgevingsvergunning, Dijnselweg 98 te Zeist, bouwen
Gemeente Zeist ingekomen aanvraag voor een omgevingsvergunning, Dijnselweg 92 te Zeist, bouwen en...
De onderneming Dutch Creative World is gevestigd op Dijnselweg 96 te Zeist en is actief in de branche Productie van films (geen televisiefilms).
Het adres van deze woning uit 1930 is Dijnselweg 72 te Zeist. Het pand heeft een oppervlakte van 141m² en een perceeloppervlakte van 311m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
Het adres van deze woning uit 1930 is Dijnselweg 86 te Zeist. Het pand heeft een oppervlakte van 75m² en een perceeloppervlakte van 163m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.000.
Het adres van deze woning uit 1890 is Dijnselweg 84 te Zeist. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en een perceeloppervlakte van 263m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Verleende omgevingsvergunning, reguliere procedure, Dijnselweg 78 te Zeist, bouwen en planologisc...
Ingekomen aanvraag voor een omgevingsvergunning, Dijnselweg 78 te Zeist, bouwen
Verleende omgevingsvergunning, reguliere procedure, Dijnselweg 68 te Zeist, bouwen
Provincie Utrecht Bodemverontreiniging in Zeist: Dijnselweg 68 (UT035500024)
Op 19 juni 2014 om 09:59 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Dijnselweg 90 te Zeist....
In de nacht van woensdag op donderdag 19 juni 2014 om 02:13 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Dijnselweg 90 te Zeist....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dijnselburg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG