Postcode 3711BC betreft de straat Waterlooweg in Zeist, Austerlitz. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3711BC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3711BC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1966 is Waterlooweg 53 te Austerlitz. Het pand heeft een oppervlakte van 132m² en een perceeloppervlakte van 390m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 650.000.
De stichting Stichting de SLEUTEL is gevestigd op Waterlooweg 85 te Austerlitz en is actief in de branche Steunfondsen (niet op het gebied van welzijnszorg).
De stichting WoonStichting "Nu voor Straks" is gevestigd op Waterlooweg 85 te Austerlitz en is actief in de branche Woningbouwverenigingen en -stichtingen.
Het adres van deze woning uit 1935 is Waterlooweg 81 te Austerlitz. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 413m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
In de nacht van maandag op dinsdag 7 augustus 2018 om 03:14 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Waterlooweg 49 te Austerlitz....
Op 8 november 2017 om 21:58 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Waterlooweg 81 te Austerlitz....
De onderneming Oortwijn-Consult is gevestigd op Waterlooweg 85 te AUSTERLITZ en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming IsecERM is gevestigd op Waterlooweg 71 te AUSTERLITZ en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
Verleend omgevingsvergunning, Waterlooweg 85, 3711 BC, Austerlitz, het kappen van 2 coniferen, OV...
Ontvangen omgevingsvergunning, Waterlooweg 85, 3711 BC, Austerlitz, het kappen van 2 coniferen, O...
Verleend omgevingsvergunning, Waterlooweg 63, 3711 BC, Austerlitz, het kappen van 1 Amerikaanse e...
Verleend omgevingsvergunning, Waterlooweg ter hoogte van nummer 51 (tussen parkeerplaatsen), 3711...
Op 31 januari 2014 om 13:20 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Waterlooweg 77 te Austerlitz....
Op 31 januari 2014 om 09:42 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Waterlooweg 77 te Austerlitz....
De onderneming Global Diving is gevestigd op Waterlooweg 53 te Austerlitz en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Austerlitz
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG