Postcode 3742MC betreft de straat Kortenaerlaan in Baarn, Eemdal-Noord. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3742MC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3742MC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Social Stijn is gevestigd op Kortenaerlaan 47 te Baarn en is actief in de branche Public relationsbureaus.
De onderneming Tastan Bouw is gevestigd op Kortenaerlaan 43 te Baarn en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Het adres van deze woning is Kortenaerlaan 38 te Baarn. Het pand heeft een oppervlakte van 121m² en een perceeloppervlakte van 135m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
Het adres van deze woning uit 1983 is Kortenaerlaan 47 te Baarn. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en een perceeloppervlakte van 136m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
De onderneming Max - Zorg & Begeleiding is gevestigd op Kortenaerlaan 41 te Baarn en is actief in de branche Thuiszorg.
Gemeente Baarn besluit verlengen beslistermijn omgevingsvergunning Kortenaerlaan 43
Gemeente Baarn aanvraag omgevingsvergunning Kortenaerlaan 46 te Baarn
Gemeente Baarn aanvraag omgevingsvergunning Kortenaerlaan 43 te Baarn
Het aanwijzen van een individuele gehandicaptenparkeerplaats in de van Brakellaan, in een parkeer...
De besloten vennootschap The Food and Facilities Group B.V. is gevestigd op Kortenaerlaan 40 te Baarn en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het adres van deze woning uit 1981 is Kortenaerlaan 42 te Baarn. Het pand heeft een oppervlakte van 124m² en een perceeloppervlakte van 145m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 359.000.
Op 28 oktober 2016 om 18:57 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kortenaerlaan 38 te Baarn....
Gemeente Baarn - ingediende aanvraag omgevingsvergunning Kortenaerlaan 46
Op 19 juni 2016 om 16:33 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kortenaerlaan 44 te Baarn....
Op 24 mei 2016 om 20:33 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Kortenaerlaan 44 te Baarn....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Eemdal-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG