Postcode 3752AH betreft de straat Oude Schans in Bunschoten, Spakenburg. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3752AH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3752AH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1997 is Oude Schans 68A te Bunschoten-Spakenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 67m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
De besloten vennootschap Solid Sourcing B.V. is gevestigd op Oude Schans 68a te Bunschoten-Spakenburg en is actief in de branche Arbeidsbemiddeling.
De besloten vennootschap RK Beheer B.V. is gevestigd op Oude Schans 68a te Bunschoten-Spakenburg en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap DM Beheer B.V. is gevestigd op Oude Schans 68a te Bunschoten-Spakenburg en is actief in de branche Financiële holdings.
De stichting Stichting Eemsnoer is gevestigd op Oude Schans 47 te Bunschoten-Spakenburg en is actief in de branche Lokaal welzijnswerk.
De vennootschap onder firma Solid Sourcing was gevestigd op Oude Schans 68a te Bunschoten-Spakenburg en was actief in de branche Arbeidsbemiddeling.
De stichting Stichting Samen SPKNBRG is gevestigd op Oude Schans 90 te BUNSCHOTEN-SPAKENBURG en is actief in de branche Informatieverstrekking op het gebied van toerisme en reserveringsbureaus.
Dit bedrijfspand op het adres Oude Schans 84 te Bunschoten-Spakenburg is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1998. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 50 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Aanvragen omgevingsvergunning
gemeente Bunschoten - aanwijzing gereserveerde gehandicaptenparkeerplaats - Oude Schans 27-29
Watervergunning voor het slopen van een bestaand pand in de beschermingszone A van een primaire w...
gemeente Bunschoten - toewijzing gereserveerde gehandicaptenparkeerplaats - Oude Schans 71
Aanvraag sloopmelding
Het programma:EEMDIJK11.30 uur Voorprogramma Eemdijk12.00 uur Aankomst Sint & Pieten13.00 uur...
Een twintigtal wedstrijdrokers strijden om de Jacob van Jan trofee in het authentieke centrum van...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Spakenburg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG