Postcode 3752KN betreft de straat Bergeend in Bunschoten, Blokhuiswetering. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3752KN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3752KN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1979 is Bergeend 7 te Bunschoten-Spakenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 162m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 465.000.
De onderneming LiaKo Services is gevestigd op Bergeend 13 te BUNSCHOTEN-SPAKENBURG en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Peronne Meester is gevestigd op Bergeend 17 te BUNSCHOTEN-SPAKENBURG en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De besloten vennootschap Active CSI B.V. is gevestigd op Bergeend 9 te BUNSCHOTEN-SPAKENBURG en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
Het adres van deze woning uit 1979 is Bergeend 15 te Bunschoten-Spakenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 123m² en een perceeloppervlakte van 216m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 540.000.
Het adres van deze woning uit 1979 is Bergeend 17 te Bunschoten-Spakenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 118m² en een perceeloppervlakte van 230m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 480.000.
Het adres van deze woning uit 1979 is Bergeend 19 te Bunschoten-Spakenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 117m² en een perceeloppervlakte van 157m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 360.000.
Aanvragen omgevingsvergunning
De vennootschap onder firma P&D De Toekomst was gevestigd op Bergeend 15 te BUNSCHOTEN-SPAKENBURG en was actief in de branche Evenementenhallen.
Omgevingsvergunningen (verleend) - Vergunningen 08-06-2016
Omgevingsvergunningen (aanvragen) - Omgevingsvergunningen 01-06-2016
De onderneming be You is gevestigd op Bergeend 27 te BUNSCHOTEN-SPAKENBURG en is actief in de branche Thuiszorg.
De onderneming Karina Baas is gevestigd op Bergeend 23 te Bunschoten-Spakenburg en is actief in de branche Colportage, straathandel en detailhandel via overige distributievormen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Blokhuiswetering
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG