Postcode 3818KH betreft de straat Daam Fockemalaan in Amersfoort, Mr. Th. Heemskerklaan. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3818KH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3818KH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming ER Legal Solutions is gevestigd op Daam Fockemalaan 98 te Amersfoort en is actief in de branche Rechtskundige adviesbureaus.
De besloten vennootschap Keep Holding B.V. is gevestigd op Daam Fockemalaan 82 te Amersfoort en is actief in de branche Financiƫle holdings.
De onderneming Mak aan de Bak! is gevestigd op Daam Fockemalaan 76 te Amersfoort en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De onderneming J.Lurvink Interim Management&Advies is gevestigd op Daam Fockemalaan 92 te Amersfoort en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Toestemming voor het kappen van 1 conifeer aan Daam Fockemalaan 92 te Amersfoort
De onderneming lionmountain is gevestigd op Daam Fockemalaan 82 te Amersfoort en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
Aanvraag vergunning voor het kappen van 1 conifeer aan Daam Fockemalaan 92 te Amersfoort
Gemeente Amersfoort, Bergkwartier/Bosgebied - meldingen slopen - verwijderen van asbesthoudend ma...
Gemeente Amersfoort, Bergkwartier/Bosgebied - verlening vergunning voor tijdelijk gebruik van de ...
Gemeente Amersfoort, Bergkwartier/Bosgebied - verlening omgevingsvergunning - kappen van 10 diver...
Gemeente Amersfoort, Bergkwartier/Bosgebied - verlening omgevingsvergunning - uitbreiden aan de z...
Gemeente Amersfoort, Bergkwartier/Bosgebied - verlenging beslistermijn omgevingsvergunning - uitb...
Gemeente Amersfoort, Bergkwartier/Bosgebied - aanvraag omgevingsvergunning - uitbreiden van de ee...
Gemeente Amersfoort, Bergkwartier/Bosgebied - verlening omgevingsvergunning - kappen van 5 conife...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Mr. Th. Heemskerklaan
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG