Postcode 3823CL betreft de straat Deelerwoud in Amersfoort, Woudzoom. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3823CL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3823CL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1994 is Deelerwoud 5 te Amersfoort. Het pand heeft een oppervlakte van 223m² en een perceeloppervlakte van 298m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 850.000.
De besloten vennootschap JB Waterfront B.V. is gevestigd op Deelerwoud 15 te Amersfoort en is actief in de branche Vervaardiging van frisdranken; productie van mineraalwater en overig gebotteld water.
De besloten vennootschap Deelerwoud Beheer B.V. is gevestigd op Deelerwoud 15 te Amersfoort en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 1993 is Deelerwoud 12 te Amersfoort. Het pand heeft een oppervlakte van 126m² en een perceeloppervlakte van 236m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 485.000.
Vergunning geweigerd voor het plaatsen van een spiltrap tegen de voorgevel aan Deelerwoud 13 te A...
Aanvraag vergunning voor het plaatsen van een spiltrap tegen de voorgevel aan Deelerwoud 13 te Am...
De onderneming Synpuls is gevestigd op Deelerwoud 11 te Amersfoort en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De vennootschap onder firma MarkeTim Commerce is gevestigd op Deelerwoud 7 te Amersfoort en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap SEW Energia Holding B.V. is gevestigd op Deelerwoud 15 te Amersfoort en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming DWF Advies is gevestigd op Deelerwoud 15 te Amersfoort en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Amersfoort, Kattenbroek, Omgevingsvergunning, Verleende vergunning (reguliere procedure), Deelerw...
Amersfoort, Kattenbroek, Omgevingsvergunning, Ontvangen aanvragen, Deelerwoud 14, het plaatsen va...
Amersfoort, Kattenbroek, Omgevingsvergunning, Verleende vergunning (reguliere procedure), Deeler...
Amersfoort, Kattenbroek, Omgevingsvergunning, Ontvangen aanvragen, Deelerwoud 17, het kappen van ...
Het adres van deze woning uit 1993 is Deelerwoud 6 te Amersfoort. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 374m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Woudzoom
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG