Postcode 3828BW betreft de straat Iepenlaan in Amersfoort, Langenoord. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3828BW gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3828BW 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1962 is Iepenlaan 9 te Hoogland. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 234m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Het adres van deze woning uit 1963 is Iepenlaan 1 te Hoogland. Het pand heeft een oppervlakte van 134m² en een perceeloppervlakte van 197m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 565.000.
De onderneming Snurbs is gevestigd op Iepenlaan 10 te Hoogland en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Op 25 november 2022 om 09:14 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Iepenlaan te Hoogland omdat er een gaslucht is waargenomen....
Op 19 november 2021 om 19:38 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Iepenlaan te Hoogland....
De besloten vennootschap We2Move B.V. is gevestigd op Iepenlaan 13 te Hoogland en is actief in de branche Lokaal welzijnswerk.
De besloten vennootschap We2Move Holding B.V. is gevestigd op Iepenlaan 13 te Hoogland en is actief in de branche Financiële holdings.
Gemeente Amersfoort, Hoogland/Hoogland-West - verlening omgevingsvergunning - kappen van 1 boom -...
Gemeente Amersfoort, Hoogland/Hoogland-West - aanvraag omgevingsvergunning - kappen van 1 boom - ...
Amersfoort, Hoogland/Hoogland-West, Omgevingsvergunning, Verleende vergunning (reguliere procedur...
Amersfoort, Hoogland/Hoogland-West, Omgevingsvergunning, Ontvangen aanvragen, Iepenlaan 10, plaat...
Het adres van deze woning uit 1963 is Iepenlaan 10 te Hoogland. Het pand heeft een oppervlakte van 101m² en een perceeloppervlakte van 238m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Amersfoort, Hoogland/Hoogland-West, Omgevingsvergunning, Ontvangen aanvragen, Iepenlaan 1, het pl...
Op 16 juli 2018 om 08:30 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Iepenlaan 4 te Hoogland....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Langenoord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG