Postcode 3828DN betreft de straat Koetsierpad in Amersfoort, De Ham. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3828DN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3828DN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Moto.tours is gevestigd op Koetsierpad 10 te Hoogland en is actief in de branche Overige recreatie n.e.g.(geen jachthavens).
Ingetrokken aanvraag voor het plaatsen van een dakkapel op het achterdakvlak aan Koetsierpad 1 te...
Verlenging beslistermijn voor het plaatsen van een dakkapel aan de achterdakvlak aan Koetsierpad ...
Aanvraag vergunning voor het plaatsen van een dakkapel op het achterdakvlak aan Koetsierpad 1 te ...
Toestemming voor het wijzigen van de raamkozijnen in de voorgevel aan Koetsierpad 14 te Hoogland
Aanvraag vergunning voor het wijzigen van de raamkozijnen in de voorgevel aan Koetsierpad 14 te A...
De onderneming MB Beveiliging & Services was gevestigd op Koetsierpad 6 te Hoogland en was actief in de branche Particuliere beveiliging.
Toestemming voor het wijzigen van de raamkozijnen in de voorgevel aan Koetsierpad 12 te Hoogland
Aanvraag vergunning voor het wijzigen van de raamkozijnen in de voorgevel aan Koetsierpad 12 te A...
Op 1 april 2022 om 20:07 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Koetsierpad te Hoogland....
Aanvraag vergunning voor het vervangen van het kozijn in de voorgevel aan Koetsierpad 14 te Hoogl...
Toestemming voor het tijdelijk plaatsen van een container van 3 t/m 22 januari 2022 aan Koetsierp...
Gemeente Amersfoort, Hoogland/Hoogland-West - verlening vergunning voor tijdelijk gebruik van de ...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Ham
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG