Postcode 3831DH betreft de straat Karper in Leusden, Langenbeek. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3831DH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3831DH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming PS Breedwerk is gevestigd op Karper 36 te Leusden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Het adres van deze woning is Karper 34 te Leusden. Het pand heeft een oppervlakte van 103m² en een perceeloppervlakte van 126m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 439.000.
De onderneming Melvin Producties is gevestigd op Karper 26 te Leusden en is actief in de branche Productie van films (geen televisiefilms).
De onderneming Caesar Service is gevestigd op Karper 36 te Leusden en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
De onderneming HTC-opleidingen is gevestigd op Karper 24 te Leusden en is actief in de branche Bedrijfsopleiding en -training.
Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning Karper 16 te Leusden
Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning Karper 14 te Leusden
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning Karper 14 te Leusden
De onderneming Onderdelenxo is gevestigd op Karper 38 te Leusden en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming VTO Total Care is gevestigd op Karper 26 te Leusden en is actief in de branche reisbureaus.
het verwijderen van asbesthoudende beglazingskit, SLM-2016-041 (6 augustus 2016)
De onderneming SISSSL Text & Design is gevestigd op Karper 36 te LEUSDEN en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
Op 10 oktober 2015 om 07:10 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Karper 36 te Leusden....
Op 31 maart 2015 om 20:34 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Karper 24 te Leusden....
het bouwen van een schuur, Wabo-2013-067 (23 april 2013)
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Langenbeek
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG