Postcode 3833XG betreft de straat De Brink in Leusden, Groenhouten. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3833XG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3833XG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning De Brink 16 te Leusden
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning De Brink 16 te Leusden
Wijzigingsplan Brink 16 vastgesteld
Ontwerpwijzigingsplan Brink 16
Gemeente Leusden – kennisgeving van intrekking aanvraag omgevingsvergunning -De Brink 16 te Leusd...
Het adres van deze woning uit 1984 is De Brink 13 te Leusden. Het pand heeft een oppervlakte van 150m² en een perceeloppervlakte van 365m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 639.000.
De besloten vennootschap MEKA Holding B.V. is gevestigd op De Brink 11 te Leusden en is actief in de branche Financiële holdings.
Vaderdag evenement De Hamershof
Op 21 maart 2018 om 15:46 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar De Brink 3 te Leusden....
Vergunning Koningsspelen bij MHCL
Op 8 oktober 2017 om 10:06 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar De Brink 2 te Leusden....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Groenhouten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG