Postcode 3846BZ betreft de straat Réaumurstraat in Harderwijk, Lorentz I. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3846BZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3846BZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Bosman Workboats B.V. is gevestigd op Réaumurstraat 12 te Harderwijk en is actief in de branche Groothandel in machines voor de bouw.
De besloten vennootschap Bosman Metaal B.V. is gevestigd op Réaumurstraat 12 te Harderwijk en is actief in de branche Activiteiten van ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De besloten vennootschap Bosman Transport & Hijsen B.V. is gevestigd op Réaumurstraat 12 te Harderwijk en is actief in de branche Laad-, los- en overslagactiviteiten voor zeevaart.
Dit bedrijfspand op het adres Réaumurstraat 14 te Harderwijk is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1989. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, heater, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.178 m² (in units vanaf 476 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
De besloten vennootschap Matrix IT B.V. is gevestigd op Réaumurstraat 8 te Harderwijk en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap HDD real estate & equipment B.V. is gevestigd op Reaumurstraat 12 te Harderwijk en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Melding voor een Koelinstallatie met kooldioxide aan Réaumurstraat 3 te Harderwijk
De besloten vennootschap Surface Solutions II B.V. is gevestigd op Reaumurstraat 3A te Harderwijk en is actief in de branche Algemene metaalbewerking.
De besloten vennootschap Ipek?i Slachterij B.V. is gevestigd op Reaumurstraat 3 te Harderwijk en is actief in de branche Vleesverwerking (niet tot maaltijden).
Melding voor de oprichting en plaatsing van een containment aan Réaumurstraat 14 te Harderwijk
Melding van de maatwerkvoorschriften voor de bodem aan Réaumurstraat 5 te Harderwijk
Melding voor wasplaats schoonspuiten hoogwerkers aan Réaumurstraat 5 te Harderwijk
De vennootschap onder firma Mano Caldo Carpets was gevestigd op Réaumurstraat 3 te Harderwijk en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap Macropack Machines B.V. is gevestigd op Reaumurstraat 13 te Harderwijk en is actief in de branche Verhuur en lease van overige machines en werktuigen en van overige goederen (geen automaten).
De besloten vennootschap Single Servings B.V. was gevestigd op Réaumurstraat 13 te Harderwijk en was actief in de branche Pakken, sorteren e.d. in loon.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lorentz I
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG