Postcode 3851DE betreft de straat Kanoweg in Ermelo, Ermelo. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3851DE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3851DE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1954 is Kanoweg 102 te Ermelo. Het pand heeft een oppervlakte van 106m² en een perceeloppervlakte van 350m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 409.500.
Aanvraag vergunning voor het vervangen van een raamkozijn aan de voorzijde van de woning aan Kano...
Het adres van deze woning uit 1953 is Kanoweg 106 te Ermelo. Het pand heeft een oppervlakte van 80m² en een perceeloppervlakte van 234m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 217.500.
Het adres van deze woning uit 1953 is Kanoweg 104 te Ermelo. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 220m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 214.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ermelo
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG