Postcode 3886KJ betreft de straat E.C.de Greefhof in Barneveld, Garderen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3886KJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3886KJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1998 is E.C.de Greefhof 17 te Garderen. Het pand heeft een oppervlakte van 71m² en een perceeloppervlakte van 152m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 365.000.
De onderneming Bleijenberg metaalbewerking was gevestigd op E.C.de Greefhof 7 te Garderen en was actief in de branche Algemene metaalbewerking.
Het adres van deze woning uit 1998 is E.C.de Greefhof 11 te Garderen. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en een perceeloppervlakte van 146m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
De onderneming J. van Leeuwen Dienstverlening is gevestigd op E.C. de Greefhof 21 te Garderen en is actief in de branche Stratenmaken.
In de nacht van zondag op maandag 1 juni 2020 om 01:24 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar E.C.de Greefhof te Garderen....
Op 12 april 2020 om 19:19 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar E.C.de Greefhof te Garderen....
Het adres van deze woning uit 1997 is E.C.de Greefhof 21 te Garderen. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 364m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 299.000.
Op 4 juli 2019 om 23:42 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar E.C.de Greefhof te Garderen....
Het adres van deze woning uit 1996 is E.C.de Greefhof 9 te Garderen. Het pand heeft een oppervlakte van 101m² en een perceeloppervlakte van 230m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 299.500.
De besloten vennootschap Hetty Schouten is gevestigd op E.C.de Greefhof 3 te Garderen en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De onderneming WTTO is gevestigd op E.C.de Greefhof 15 te Garderen en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Garderen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG