Postcode 3891CJ betreft de straat Amsteldiep in Zeewolde, Eerste woonwijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3891CJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3891CJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1989 is Amsteldiep 14 te Zeewolde. Het pand heeft een oppervlakte van 88m² en een perceeloppervlakte van 142m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 320.000.
De onderneming Trouwambtenaar Edith Ipenburg is gevestigd op Amsteldiep 10 te Zeewolde en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
De onderneming Cantina Convizenza is gevestigd op Amsteldiep 4 te ZEEWOLDE en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Eerste woonwijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG