Postcode 3891DR betreft de straat Schokker in Zeewolde, Eerste woonwijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3891DR gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3891DR 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Chavi Care is gevestigd op Schokker 62 te Zeewolde en is actief in de branche Praktijken van psychotherapeuten en psychologen.
Gemeente Zeewolde, verleende omgevingsvergunning, Schokker 56, het verplaatsen van de schuur
Gemeente Zeewolde, verlengde beslistermijn omgevingsvergunning, Schokker 56, voor het verplaatsen...
Gemeente Zeewolde, aanvraag omgevingsvergunning, Schokker 56, het verplaatsen van een schuur i.v....
Het adres van deze woning uit 1989 is Schokker 68 te Zeewolde. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 217m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
Het adres van deze woning uit 1989 is Schokker 56 te Zeewolde. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 198m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Het adres van deze woning uit 1989 is Schokker 80 te Zeewolde. Het pand heeft een oppervlakte van 84m² en een perceeloppervlakte van 208m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
De onderneming De Zorgtopper is gevestigd op Schokker 86 te Zeewolde en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
De onderneming douglas beeren is gevestigd op Schokker 72 te Zeewolde en is actief in de branche Ondersteuning en begeleiding van gehandicapten.
Het adres van deze woning is Schokker 72 te Zeewolde. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 236m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
De onderneming Media Meubel A.E. Vink is gevestigd op Schokker 86 te Zeewolde en is actief in de branche Groothandel in huismeubilair, woningtextiel, vloerbedekking en verlichting.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Eerste woonwijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG