Postcode 3947MG betreft de straat Marijkelaan in Wijk bij Duurstede, Nederlangbroek. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3947MG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3947MG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2018 is Marijkelaan 904 te Langbroek. Het pand heeft een oppervlakte van 74m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
De stichting Stichting Administratiekantoor W&R van Asch Holding is gevestigd op Marijkelaan 6 te Langbroek en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap W&R van Asch Holding B.V. is gevestigd op Marijkelaan 6 te Langbroek en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Pen and Dagger Battlefieldtours is gevestigd op Marijkelaan 10 te Langbroek en is actief in de branche Informatieverstrekking op het gebied van toerisme en reserveringsbureaus.
De besloten vennootschap W&R Vastgoed B.V. is gevestigd op Marijkelaan 6 te Langbroek en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 2018 is Marijkelaan 1105 te Langbroek. Het pand heeft een oppervlakte van 73m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 340.000.
Het adres van deze woning uit 2020 is Marijkelaan 1104 te Langbroek. Het pand heeft een oppervlakte van 73m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 310.000.
Het adres van deze woning uit 2018 is Marijkelaan 1103 te Langbroek. Het pand heeft een oppervlakte van 84m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
De onderneming The Art of Watchmaking is gevestigd op Marijkelaan 9-07 te Langbroek en is actief in de branche Reparatie van uurwerken en juweliersartikelen.
4 nieuwbouw woningen Oranjehof Marijkelaan 1 t/m 7 in Langbroek. Gepubliceerd op de gemeentepagin...
Op 8 maart 2016 om 07:16 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Marijkelaan 6 te Langbroek....
Op 11 december 2014 om 15:03 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Marijkelaan 3 te Langbroek....
Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo)
Op 3 mei 2014 om 16:39 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Marijkelaan 12 te Langbroek....
Op 29 oktober 2013 om 20:16 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Marijkelaan 5 te Langbroek....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nederlangbroek
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG