Postcode 3947ML betreft de straat Margrietlaan in Wijk bij Duurstede, Nederlangbroek. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3947ML gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3947ML 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Smaragd Group B.V. is gevestigd op Margrietlaan 7b te Langbroek en is actief in de branche Activiteiten van financiële holdings.
De onderneming CoolRunnings Sport & Spel is gevestigd op Margrietlaan 7a te Langbroek en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
De stichting Stg. prom. Kunst en Cultuur Midden Nederland is gevestigd op Margrietlaan 7 te Langbroek en is actief in de branche Steunfondsen (niet op het gebied van welzijnszorg).
De stichting St.Cult.Regio Utr.Heuvelrug Wijk Duurstede is gevestigd op Margrietlaan 7 te Langbroek en is actief in de branche Vriendenkringen op het gebied van cultuur, fanclubs en overige kunstbevordering.
De besloten vennootschap Smaragd Wijnen is gevestigd op Margrietlaan 7b te Langbroek en is actief in de branche Winkels in dranken.
De vereniging Vereniging Citymarketing Wijk bij Duurstede is gevestigd op Margrietlaan 7 te Langbroek en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De stichting Stichting Cultureel Rondje is gevestigd op Margrietlaan 7 te Langbroek en is actief in de branche Kunstgalerieën en -expositieruimten.
De stichting Stichting Klanten SpaarPas is gevestigd op Margrietlaan 7 te Langbroek en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
Toestemming voor een constructieve wijziging aan Margrietlaan 27 te Langbroek
Aanvraag vergunning voor het aanbrengen van een constructieve wijziging aan Margrietlaan 27 te La...
Toestemming voor het plaatsen van een airco-unit aan Margrietlaan 27 te Langbroek
Aanvraag vergunning voor het plaatsen van een airco-unit aan Margrietlaan 27 te Langbroek
De onderneming JEMEC is gevestigd op Margrietlaan 9 te Langbroek en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
De besloten vennootschap Smaal Management B.V. is gevestigd op Margrietlaan 21 te Langbroek en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming 4U Consultancy & Interim Management is gevestigd op Margrietlaan 21 te Langbroek en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nederlangbroek
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG