Postcode 3972GK betreft de straat Rosariumlaan in Utrechtse Heuvelrug, Welgelegen-Rosarium. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3972GK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3972GK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1952 is Rosariumlaan 60 te Driebergen-Rijsenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 114m² en een perceeloppervlakte van 876m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 925.000.
De onderneming Fred Rutting Acteren en Trainen op Maat was gevestigd op Rosariumlaan 46 te Driebergen-Rijsenburg en was actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
Het adres van deze woning uit 1948 is Rosariumlaan 34 te Driebergen-Rijsenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 210m² en een perceeloppervlakte van 1m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.400.000.
De onderneming Marie-Louise Bakker is gevestigd op Rosariumlaan 66 te DRIEBERGEN-RIJSENBURG en is actief in de branche Speur- en ontwikkelingswerk op het gebied van gezondheid en voeding (niet biotechnologisch).
De besloten vennootschap Merulae B.V. is gevestigd op Rosariumlaan 36 te DRIEBERGEN-RIJSENBURG en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap SystemicLife B.V. is gevestigd op Rosariumlaan 54 te DRIEBERGEN-RIJSENBURG en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
De besloten vennootschap nxtEn B.V. is gevestigd op Rosariumlaan 64 te DRIEBERGEN-RIJSENBURG en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Omgevingsvergunning verleend (regulier) - Rosariumlaan 50, 3972 GK in Driebergen-Rijsenburg
Omgevingsvergunning aangevraagd - Rosariumlaan 50, 3972 GK in Driebergen-Rijsenburg
Omgevingsvergunning verleend (regulier) - Rosariumlaan ter hoogte van nr. 34, 3972 GK in Drieberg...
Omgevingsvergunning verleend (regulier) - Rosariumlaan ter hoogte van nr. 38, 3972 GK in Drieberg...
Omgevingsvergunning verleend (regulier) - Rosariumlaan ter hoogte van nr. 58, 3972 GK in Drieberg...
Omgevingsvergunning aangevraagd - Rosariumlaan ter hoogte van nr. 58, 3972 GK Driebergen-Rijsenbu...
Omgevingsvergunning aangevraagd - Rosariumlaan ter hoogte van nr.38, 3972 GK Driebergen-Rijsenbur...
Op 22 mei 2018 om 07:57 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Rosariumlaan 36 te Driebergen-Rijsenburg....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Welgelegen-Rosarium
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG