Postcode 3981EA betreft de straat Dorpsstraat in Bunnik, Bunnik. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 3981EA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 3981EA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Commitcare B.V. is gevestigd op Dorpsstraat 1b te Bunnik en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De vennootschap onder firma Ijssalon de Ijskluis is gevestigd op Dorpsstraat 45 te Bunnik en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
De vereniging VvE Dorpsstraat 31-45 is gevestigd op Dorpsstraat 43 te Bunnik en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Alcoholwetvergunning voor het horecabedrijf Da Francesca, Dorpsstraat 11 in Bunnik
Afgehandelde APV vergunning, voor het exploiteren van een openbare inrichting, Dorpsstraat 11 in ...
Het adres van deze woning is Dorpsstraat 31 te Bunnik. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
Het adres van deze woning uit 2005 is Dorpsstraat 41 te Bunnik. Het pand heeft een oppervlakte van 89m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
Afgehandelde omgevingsvergunning, verduurzamen en uitbreiden monumentale woning, Dorpsstraat 3 in...
Kennisgeving verlenging beslistermijn omgevingsvergunning, aanvraag verduurzaming, Dorpsstraat 3 ...
De vennootschap onder firma V.O.F. LekkerChef is gevestigd op Dorpsstraat 9 te Bunnik en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming AircoJA is gevestigd op Dorpsstraat 25a te Bunnik en is actief in de branche Installatie van machines voor algemeen gebruik (geen gereedschap).
Dit bedrijfspand op het adres Dorpsstraat 1B te Bunnik is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1991 met energielabel A+. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, te openen ramen, kabelgoten, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 325 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Het adres van deze woning uit 1921 is Dorpsstraat 3 te Bunnik. Het pand heeft een oppervlakte van 255m² en een perceeloppervlakte van 900m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.150.000.
De vennootschap onder firma 't Frietmanneke is gevestigd op Dorpsstraat 17 te Bunnik en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
Het adres van deze woning uit 2005 is Dorpsstraat 39 te Bunnik. Het pand heeft een oppervlakte van 132m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 625.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bunnik
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG