Postcode 4051DG betreft de straat Domineesakker in Neder-Betuwe, Ochten. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4051DG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4051DG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Julian Allround is gevestigd op Domineesakker 10 te Ochten en is actief in de branche Slopen.
Het adres van deze woning uit 1985 is Domineesakker 14 te Ochten. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 141m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 389.000.
De besloten vennootschap Sluiter Verkoop B.V. is gevestigd op Domineesakker 30 te Ochten en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning is Domineesakker 20 te Ochten. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 348m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 379.000.
Het adres van deze woning uit 1985 is Domineesakker 12 te Ochten. Het pand heeft een oppervlakte van 102m² en een perceeloppervlakte van 141m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 330.000.
Op 24 oktober 2022 om 08:51 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Domineesakker te Ochten....
De vennootschap onder firma Little Bohemie was gevestigd op Domineesakker 26 te Ochten en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Sluiter Verkoop is gevestigd op Domineesakker 30 te Ochten en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Opheffen individuele gehandicapten parkeerplaats op kenteken, Domineesakker in Ochten
Het adres van deze woning uit 1986 is Domineesakker 24 te Ochten. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 132m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
Waterschap Rivierenland - watervergunning voor het plaatsen van een bouwwerk nabij dam met duiker...
Op 19 september 2017 om 16:32 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Domineesakker 8 te Ochten....
Op 31 augustus 2017 om 08:49 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Domineesakker 14 te Ochten....
Het adres van deze woning uit 1985 is Domineesakker 22 te Ochten. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 133m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 212.500.
Op 16 februari 2017 om 19:52 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Domineesakker 16 te Ochten....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ochten
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG