Postcode 4143GW betreft de straat De Lormstraat in Leerdam, Leerdam-Noord. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4143GW gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4143GW 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Syntra Bouwmanagement B.V. is gevestigd op De Lormstraat 1 te Leerdam en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
Het adres van deze woning uit 1996 is De Lormstraat 3 te Leerdam. Het pand heeft een oppervlakte van 106m² en een perceeloppervlakte van 123m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 400.000.
Het adres van deze woning uit 1996 is De Lormstraat 19 te Leerdam. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 123m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Het adres van deze woning uit 1996 is De Lormstraat 15 te Leerdam. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en een perceeloppervlakte van 123m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 335.000.
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning, De Lormstraat 9 in Leerdam
Het adres van deze woning uit 1996 is De Lormstraat 11 te Leerdam. Het pand heeft een oppervlakte van 129m² en een perceeloppervlakte van 191m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 365.000.
Op 25 juli 2017 om 20:22 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Lormstraat 7 te Leerdam....
Op 6 april 2017 om 06:39 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Lormstraat 1 te Leerdam....
Wro - Bestemmingsplan - Kennisgeving ontwerp-bestemmingsplan "Eiland van Heesen 2014"
In de nacht van zaterdag op zondag 21 september 2014 om 02:52 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Lormstraat 17 te Leerdam....
Op 12 juli 2014 om 20:24 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar De Lormstraat 19 te Leerdam....
Wro - Bestemmingsplan - Vooraankondigingen artikel 1.3.1 Bro met betrekking tot het bouwen van 18...
Mededelingen - bekendmaking beleidsregels ‘Handhaven in de kinderopvang en de peuterspeelzalen, 2...
Overig - Aanwijzingsbesluit collectieve festiviteiten
Overig - Bieding voor de exploitatie van A0 reclame en rotondereclame
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Leerdam-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG