Postcode 4147CN betreft de straat Waterpoort in Lingewaal, Asperen Oude Kern. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4147CN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4147CN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stichting De Deeltuin is gevestigd op Waterpoort 6 te Asperen en is actief in de branche Lokaal welzijnswerk.
Melding voor de aanleg van een gesloten bodemenergiesysteem buiten de inrichtingen aan Waterpoort...
Het adres van deze woning uit 1930 is Waterpoort 4 te Asperen. Het pand heeft een oppervlakte van 74m² en een perceeloppervlakte van 111m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 345.000.
De onderneming New Behavior is gevestigd op Waterpoort 1 te Asperen en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Op 15 juli 2018 om 22:34 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Waterpoort te Asperen....
Het adres van deze woning uit 1935 is Waterpoort 3 te Asperen. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 120m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 329.500.
De onderneming Nederland40-45 is gevestigd op Waterpoort 3 te Asperen en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De onderneming H. van den Broek is gevestigd op Waterpoort 2 te ASPEREN en is actief in de branche Boekhoudkantoren.
De onderneming C. Keiman is gevestigd op Waterpoort 5 te Asperen en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Asperen Oude Kern
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG