Postcode 4147GR betreft de straat Beukenlaan in Lingewaal, Westelijke uitbreiding Asperen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4147GR gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4147GR 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Van Kampen Content B.V. is gevestigd op Beukenlaan 1 te Asperen en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
De besloten vennootschap Van Kampen Holding B.V. is gevestigd op Beukenlaan 1 te Asperen en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Miranda de Groot is gevestigd op Beukenlaan 1 te Asperen en is actief in de branche Detailhandel via overige distributievormen.
De onderneming TWOA is gevestigd op Beukenlaan 5 te Asperen en is actief in de branche Vervaardiging van speelgoed en spellen.
De onderneming Klusbedrijf Arthyben is gevestigd op Beukenlaan 29 te Asperen en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Het adres van deze woning uit 1992 is Beukenlaan 20 te Asperen. Het pand heeft een oppervlakte van 98m² en een perceeloppervlakte van 120m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Het adres van deze woning uit 1992 is Beukenlaan 12 te Asperen. Het pand heeft een oppervlakte van 119m² en een perceeloppervlakte van 200m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Op 5 april 2022 om 18:53 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Beukenlaan te Asperen....
Op 18 maart 2022 om 02:09 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Beukenlaan te Asperen....
Het adres van deze woning uit 1992 is Beukenlaan 6 te Asperen. Het pand heeft een oppervlakte van 104m² en een perceeloppervlakte van 122m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Gemeente West Betuwe - ontheffing voorwerpen op of aan de weg - plaatsen van een afvalcontainer o...
Op 13 november 2019 om 13:30 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Beukenlaan te Asperen....
De onderneming SELF-Regenerated was gevestigd op Beukenlaan 16 te Asperen en was actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
Verleende omgevingsvergunning, plaatsen van een nieuwe berging met overkapping, Beukenlaan 37, 41...
Op 24 juni 2019 om 14:02 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Beukenlaan te Asperen....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Westelijke uitbreiding Asperen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG