Postcode 4301AR betreft de straat Hoofdpoortstraat in Schouwen-Duiveland, Zierikzee binnen de vesten. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4301AR gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4301AR 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1929 is Hoofdpoortstraat 23 te Zierikzee. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en een perceeloppervlakte van 96m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
De onderneming Ocyne is gevestigd op Hoofdpoortstraat 19 te Zierikzee en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Het adres van deze woning uit 1790 is Hoofdpoortstraat 17 te Zierikzee. Het pand heeft een oppervlakte van 154m² en een perceeloppervlakte van 96m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Bekendmaking van Schouwen-Duiveland
De besloten vennootschap Holding C.M. Schot B.V. is gevestigd op Hoofdpoortstraat 27 te Zierikzee en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Het adres van deze woning uit 1896 is Hoofdpoortstraat 25 te Zierikzee. Het pand heeft een oppervlakte van 88m² en een perceeloppervlakte van 96m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
De onderneming Sterre Baan is gevestigd op Hoofdpoortstraat 9 te Zierikzee en is actief in de branche Praktijken van verloskundigen.
Op 27 juni 2022 om 13:17 is de traumahelikopter met gepaste spoed uitgevlogen naar Hoofdpoortstraat te Zierikzee....
het tijdelijk vestigen van een ijssalon
het vestigen van een tijdelijke ijssalon
De onderneming Lijmbedrijf Michael Meerdink is gevestigd op Hoofdpoortstraat 29 te ZIERIKZEE en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Op 20 oktober 2015 om 13:02 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Hoofdpoortstraat 2 te Zierikzee....
De onderneming eego bouwkostenmanagement is gevestigd op Hoofdpoortstraat 1 te Zierikzee en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De vennootschap onder firma V.O.F. Combinatie Kreeft is gevestigd op Hoofdpoortstraat 21 te Zierikzee en is actief in de branche Zee- en kustvisserij.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zierikzee binnen de vesten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG