Postcode 4325BG betreft de straat De Zoom in Schouwen-Duiveland, Renesse. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 4325BG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 4325BG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 23 juni 2025 om 11:46 is de politie met grote spoed uitgereden naar De Zoom te Renesse vanwege letsel....
Bekendmaking van Schouwen-Duiveland
Op 17 augustus 2023 om 19:47 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar De Zoom te Renesse vanwege het afgaan van het automatisch brandalarm....
Het adres van deze woning uit 2022 is De Zoom 16B te Renesse. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
De vennootschap onder firma Samen Wo&Men Store is gevestigd op De Zoom 9 te Renesse en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
Het adres van deze woning uit 2022 is De Zoom 16A te Renesse. Het pand heeft een oppervlakte van 107m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.000.
Dit bedrijfspand op het adres De Zoom 16 te Renesse is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2021 met energielabel A+. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 112 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De onderneming Hage Hosting is gevestigd op De Zoom 11a te Renesse en is actief in de branche Gegevensverwerking, webhosting en aanverwante activiteiten.
Dit bedrijfspand op het adres De Zoom 6 te Renesse is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 1960. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 268 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres De Zoom 7 te Renesse is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1990. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 150 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Schouwen-Duiveland - -
het wijzigen van de voorgevels
het realiseren van een terras ivm Coronamaatregelen
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Renesse
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG